התכנסות של פעילי "אחדות" (28.09.2012) בתל אביב


ב28 לספטמבר פעילי החזית התכנסו בתל אביב לכינוס מורחב (כולל נציג של אגף הנוער "הכוכב השחור") של מועצת הארגון. הגיעו נציגים גם מדרום וגם מצפון הארץ (בריגדות "הדרום" ו"הצפון"). אחת הסיבות המרכזיות להתכנסות היתה רענון מסמכים והכרות עם פעילים חדשים כולל הצגת פורמט של תנועת הנוער החדשה של החזית – "הכוכב השחור" ובניית תוכנית עבודה לחודשים הקרובים. אחד הפעילים גם אלה נושא של בעיית חוסר סולידריות בין העמלים בחברה הישראלית ורוח של חוסר אכפתיות השולט בקרב תושבי הערים הגדולות (תל אביב, חיפה וכו.) בסופו של דבר הוחלט לחבר מצע חדש, יותר אקטואלי למציאות ולפעילות של החזית. פרסום המצע יתבצע בשבועות הקרובים.

חירות או מוות!
כי רק אחדות נותנת כח!
נציג החזית


2 מחשבות על “התכנסות של פעילי "אחדות" (28.09.2012) בתל אביב

  1. אשמח אם מישהו מהתנועה יסביר לי (גם אם בהודעה פרטית בפייסבוק) מה המשמעות של הכוכב השחור?
    כאילו, אני מבין את העניין של תנועה פוליטית ותנועת נוער שמשמשת כתנועת בת כי נוער וילדים צריכים לקבל את החינוך, כפי שהתנועה רואה לנכון, בצורה שונה.
    אבל מה היקף הפעילות, איך בעצם אפשר להפעיל תנועה של אידאולוגיה שפירוש נחשבת לציבור הרחב כדעה רדיקלית (לא משנה שמאל, ימין, סמכותני או חופשני) מבלי להתקל בעצם באנשים שיגידו לכם שאתם שוטפים מוחות שקלים לשטיפה.
    אמנם איני חושב ככה, כי זוהי נקודת מבט המוזילה את חברי התנועה, בין אם אני מסכים אתכם או לא, ומוזילה את האינטליגנציה של בני הנוער, כך שאני חושב שהרבה מהתכנים הקשים לעיכול בקשר לסמכותנות וקפיטליזם והשילוב של 2 הרעיונות החולים הללו כן חשוב להעביר אותם, אמנם בדרך אבסטרקטית יותר, מבלי לערב יותר מדי זהויות של אנשים.
    שלילד יתפחו רעיונות לפתור, לא רעיונות להאשים/לשפוט בני אדם שמעודדים את הפערים החברתיים בעולם.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s